Aydın
Ev Değerleme ve Fiyat Endeksi
Aydın ili için yapay zeka destekli 1.330+ emlak değerlemesi yapıldı. Güncel m² fiyatları, kira getirileri ve ilçe bazlı piyasa analizi.
Ücretsiz Ev DeğerleOrt. m² Fiyatı
₺42.512
Ort. 100m² Ev
₺4.251.200
Aylık Kira Getirisi
₺44.527
Yatırım Skoru
10.0 / 10
Aydın İlçe Bazlı m² Fiyat Endeksi
Tahmini ortalama m² satış fiyatlarına göre sıralanmıştır
ve 2 ilçe daha — aşağıda tüm ilçeleri görün
Nüfus
1.134.000
Toplam il nüfusu
İlçe Sayısı
17
Aktif ilçe
Amortisman
8 Yıl
Yıllık kira getirisi: %12.6
Emlak Rehberi
Aydın ve Türkiye geneli güncel emlak bilgileri
Ev Satarken Dikkat Edilmesi Gereken 10 Kritik Hata
Evinizi piyasa değerinin altında satmamak için bu hataları kesinlikle yapmayın.
Oku Yatırım2025 Yılında Emlak Yatırımı Yapılacak Şehirler
Yapay zeka verilerine göre 2025'te en çok değer kazanacak bölgeler.
Oku Kentsel DönüşümKentsel Dönüşüm: Binanız Kaç Para Eder?
Kentsel dönüşüm kapsamındaki binaların değerlemesi nasıl yapılır?
Oku FinansmanKiracıyken Ev Almak: Adım Adım Finansman Rehberi
Banka kredisi, peşinat hesabı ve aylık taksit planlaması.
OkuAydın İlçelerinde Ev Değerleme
Bir ilçeye tıklayarak bölgesel değerleme yapın.
Aydın Emlak Piyasası Hakkında
Aydın, 1.134.000 nüfusuyla Türkiye gayrimenkul sektörünün kalbinde olan bölgelerden biridir.Aydın ili genelindeki konut projeleri ve mahalle ölçekli yapılaşmalar, oturum amaçlı alıcılar kadar, istikrarlı bir amortisman arayan gayrimenkul yatırımcılarının da dikkatini çekmektedir. Aydın satılık ev değerlemeleri incelendiğinde yapay zeka yatırım cazibe puanımız 10.0/10 olarak hesaplanmıştır.
Aydın Kira Getirisi ve Amortisman
Son emlak endeksi verilerimize göre Aydın ilinde ortalama aylık kira getirisi ₺44.527 seviyelerinde seyretmektedir. Tahmini yatırım amortisman (geri dönüş) süresi yaklaşık 8 yıl olarak saptanmıştır. Bölgenin yıllık brüt kira getiri oranı %12.6, yapay zeka yatırım cazibe puanımız ise 10.0/10 şeklindedir.